TRUVA BİLGİSAYAR
BAHÇELİEVLER - İSTANBUL  TEL:(212) 551 29 71 FAKS: (212) 551 71 32
EMAIL: info@truva-bilgisayar.com www.truva-bilgisayar.com
Kurumsal Bakım Anlaşması Nedir?
Kurumsal Bakım Anlaşması, yapılan anlaşmaya göre, günün her saatinde  veya mesai saatleri içerisinde, Bilgisayar Donanımı, İçinde bulunan  yazılımlar veya Bilgisayar Çevre Birimleri ile ilgili herhangi bir  sorun meydana geldiğinde veya herhangi bir sorun meydana gelmemesi  için, bilgisayarlara müdahale edilip, sorunların giderilmesi, gereken  önlemlerin alınması hizmetlerini kapsar.
Ticari işletmeler için, bilgisayarlardan kaynaklanan en ufak bir sorun  hem personelin vakit kaybına, hem ticari zararlara sebebiyet vermekte,  o zaman sorun meydana geldikten sonra çözüm bulmaya değil, sorunun  meydana gelmesini engellemeye çalışmak gerekmektedir. Bunun en geçerli  ve ekonomik yolu Bakım Anlaşmasından geçmektedir.
AnasayfaHakkımızda I    Çözümler  I   Hizmetler I İletişim
Kimler Kurumsal Bakım Anlaşması Yaptırmalıdır?
İşletmesinde bulunan bilgisayar, yazıcı, tarayıcı, barkod üniteleri,  plotter vb. çevre birimlerinin sayısı altı ve üzerinde olan,  bilgisayarlarında sorun meydana geldiğinde, acil çözüm gereken,  tüm  işletmeler Kurumsal Bakım Anlaşması yaptırabilirler.
Kurumsal Bakım Anlaşması Yaptırmanın Avantajı Nedir?

Kurumsal Bakım Anlaşmalı müşterilerimiz en öncelikli  müşterilerimizdir. Telefon, Uzak Masaüstü Bağlantısı ve Yerinde Servis  hizmetlerimizden, sorunu en hızlı çözebilecek olan yöntem tercih  edilir ve müşteri sorunları giderilir. Müşterilerimiz, donanımları  bozulduğu için, iş kaybına uğramazlar, Verilerinin yedekleri her zaman  alınır, Teknolojik gelişmelerden anında haberdar olurlar, ek hiçbir  ücret ödemezler, diğer donanım ürünlerini aldıklarında çok özel ödeme  koşulları ve iskontolar sağlanır.
Yıllık Bilgisayar Bakım Anlaşması Yaparsam Aylık Ne Kadar Öderim ?

Sunucu sayısına,
Bilgisayar sayısına,
Bilgisayar konfigürasyonlarınıza,
Network sayınıza ve yapısına,
Mevcut Bilgisayar ve ticari yazılımlarınızın durumuna ve müşteri  taleplerine bağlı olarak bakım anlaşması fiyatları değişkenlik   göstermektedir.
Net bir fiyatın belirlenmesi için personelimiz tarafından sistemin  incelenmesi ve raporlanması gerekmektedir.
Böylelikle firma kapasitesine ve iş yüküne bağlı olarak çok daha  ekonomik maliyetlerle karşılaşırsınız.
KURUMSAL BAKIM ANLAŞMASI