TRUVA BİLGİSAYAR
BAHÇELİEVLER - İSTANBUL  TEL:(212) 551 29 71 FAKS: (212) 551 71 32
EMAIL: info@truva-bilgisayar.com www.truva-bilgisayar.com
Neden Web Sitesi Yaptırmalıyım ?
Ürünlerinizi ve hizmetlerinizi web sayfanız üzerinden tanıtabilir ve bu şekilde satış grafiğinizi arttırabilirsiniz. Sizi ve yaptığınız işi milyonlarca insana duyurmanın en etkili yolu ve düşük maliyetli tanıtım aracıdır. Yeni Müşterilere ulaşmak için çağın en önemli pazarlama yolu internet sayfalarıdır. Web sitesine sahip olmanız rakiplerinize fark atmanızı sağlayacaktır. Profesyonel bir web tasarımı olumlu imaj yaratır, prestiji arttırır. Siz kapalı iken siteniz açıktır.
Dünyada rekabetin çok yoğun olduğu şu dönemde, ticaret yapabilmenin ve kazanabilmenin tek kuralı fark yaratmaktır. Yaptığımız iş ne olursa olsun firmanızın ürettiği ürün veya hizmeti satabilmesi için, farklılığı yaratmanın gerekli olduğunu düşündüğümüzde bir web sitenizin olması kaçınılmaz oluyor.Truva Bilgisayar olarak etkileyici ve farklı özgün tasarımlarımızla müşterilerimize özel web siteleri sunmaktayız.
AnasayfaHakkımızda I    Çözümler  Hizmetler  I İletişim
WEB SİTE TASARIM

İyi Bir Web Sitesinde Olması Gerekenler

İçerikler kolay okunabilmeli. Orjinal bir içeriğe sahip olmalı. Her tarayıcı da doğru görüntülenmeli. Hedef kitlesine yönelik hazırlanmalıdır. Web Tasarımı size özgü ve estetik olmalıdır. Web siteniz hızlı açılabilmeli ve güvenilir olmalı. Yazı, arka plan ve sitenin renkleri uyumlu olmalı. Etkileyici tasarım ve kullanıcı dostu arayüze sahip olmalı. İyi ve güvenilir bir hosting firmasında sitenizi barındırmalısınız. Arama motorları açısından gerekli SEO düzenlemeleri yapılmış olmalıdır.