TRUVA BİLGİSAYAR
BAHÇELİEVLER - İSTANBUL  TEL:(212) 551 29 71 FAKS: (212) 551 71 32
EMAIL: info@truva-bilgisayar.com www.truva-bilgisayar.com
TRUVA BİLGİSAYAR Bilgi İşlem Teknolojilerinin kurumsal alanda entegrasyonunu projelendirirken, şirket verimliliğinin artırılması ve sorunsuz bir Bilgi İşlem Altyapısı için tüm kurulum ve entegrasyonları projelendirip, işletim sistemi veya donanım seçiminde herhangi bir marka bağımlılığı olmaksızın en uygun çözümü müşterilerine sunar.
Truva Bilgisayar olarak Kurumsal müşterilerimize Sistem Çözümleri alanında, Sunucu Sistemleri, Veri Depolama ve Yedekleme Sistemleri konularında hizmet veriyoruz.
İşletmelerin bilgi işlem altyapılarının önemli bir kısmını oluşturan sunucular son yıllarda çeşit ve performans olarak büyük gelişme göstermiştir.  Kurumsal müşterilerimize, Konfigürasyon ve Projelendirme, Donanım Kurulumu, İşletim Sistemi Kurulumu, Donanım Desteği ve İşletim Sistemi Desteği alanlarında her türlü çözümü sağlıyoruz.
SİSTEM ÇÖZÜMLERİ
Daha önce kurulmuş IT sistem yapısı, gerek teknolojik olarak zamanla eskiyecek, gerekse çeşitli müdahaleler sonucu bir takım problemleri beraberinde getirecektir. Bu günün yeni teknolojisi ile uygun maliyetlerde ve sorunsuz çalışır hale getirilebilir çözümlerle bilgi işlem altyapısındaki problemlerin çözümü, tekrar etmemesi ve yeni teknolojiye adaptasyonu aşamasında iş ortağınız olarak bizden destek alabilir, sürekliliğini de bakım anlaşmaları ile devam ettirebilirsiniz.
AnasayfaHakkımızda I    Çözümler  Hizmetler I İletişim